Sklepy Techniczne Popularna Sp. J. to spółka celowa utworzona z myślą o prezentacji i sprzedaży wybranych grup towarów, oferowanych przez hurtownię P.H.U. Popularna, za pośrednictwem nowoczesnego kanału sprzedaży, jakim jest Internet. Więcej informacji na temat P.H.U. Popularna znajduje się na stronie www.popularna.pl.

Siedziba Sklepów Technicznych mieści się w Warszawie przy ulicy Kleszczowej 16, tj. w tej samej lokalizacji co centrala i główne magazyny hurtowni. Dostępność do jej magazynów pozwala szybko dostarczać wszystkie zamówione towary, nawet te, które w sklepie oznaczone są jako „na zamówienie”.

Sklep internetowy sklepytechniczne24.com jest rozwiązaniem nowatorskim. Został on podzielony na szereg części tematycznych, z których każda tworzy mały sklep branżowy. Wszystkie sklepy są jednak ze sobą powiązane. Mają nie tylko wspólny koszyk (do którego trafiają zamówienia ze wszystkich sklepów), ale również wyszukiwarkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest konieczne opuszczenie jednego sklepu, aby wyszukać produkt dostępny w innym sklepie.

Wierzymy, że zastosowane rozwiązanie, polegające na stworzeniu małych branżowych sklepów, spowoduje, że staną się one przyjaznym środowiskiem zakupowym nie tylko dla specjalistów, ale również dla „przeciętnego Kowalskiego”.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół Sklepów Technicznych