W trosce o jak najwyższy standard usług, kwestię dostawy zamówionych produktów powierzyliśmy jednej z najbardziej znanych firm kurierskich – DHL Przesyłki Kurierskie.

 

Zakupione w sklepie towary dostarczane są w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób, zróżnicowany pod względem czasu realizacji:

1. DHL Parcelshop (24h)
Towar wysyłany jest do Parcelshopu DHL (punktu odbioru), wskazanego przez Klienta podczas składania zamówienia w opcjach dostawy. Gdy przesyłka trafi do punktu, wysyłane jest powiadomienie e-mail/sms o możliwości jej odbioru wraz z kodem PIN. Przesyłka czeka na odbiór przez 7 dni a samego odbioru dokonuje się za pomocą numeru telefonu i przesłanego PINu.

2. DHL – kurier z przesyłką przedpłaconą (48h, zwykle 24h)
Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy DHL na wskazany w zamówieniu adres. Warunkiem wysłania towaru jest wcześniejsze uregulowanie należności za pośrednictwem zwykłego przelewu lub serwisu Przelewy24.

3. DHL – kurier z przesyłką pobraniową (48h, zwykle 24h)
Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy DHL na wskazany w zamówieniu adres. Warunkiem wysłania towaru jest wcześniejsze uregulowanie należności w gotówce bezpośrednio kurierowi.

4. Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy (natychmiast)
Warunkiem osobistego odbioru zamówionego towaru jest wcześniejsze uregulowanie należności za pośrednictwem zwykłego przelewu lub serwisu Przelewy24 lub uregulowanie należności w gotówce podczas odbioru.

 

Ceny poszczególnych form dostawy:
1. DHL Parcelshop: 15 zł*
2. DHL – kurier z przesyłką przedpłaconą: 15 zł*
3. DHL – kurier z przesyłką pobraniową: 18 zł*
4. Odbiór osobisty: 0 zł
* Podane ceny zawierają w sobie koszty pakowania i dotyczą paczki o wadze do 30 kg. Dla przesyłek cięższych, koszt będzie rósł proporcjonalnie (30 zł dla paczki o wadze do 60 kg, 45 zł paczki o wadze do 90 kg, itd.).